sukcesy sportowe


 

 

 

2012-2013

Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe:

 

Kategoria: klasy IV i młodsi, dziewczęta:

I miejsce Kamila Galarska z kl. IVa, III miejsce Izabela Pędzich z kl. IVb, VI miejsce Natalia Zdunek z kl. IVb i V miejsce Karolina Szymańska z kl. IVa.

Kategoria: klasy IV i młodsi, chłopcy:

I miejsce Piotr Brejnak z kl. IVb, II miejsce Michał Kot z kl. IVa i VIII miejsce Konrad Pyśk z kl. IVb.

Kategoria: klasy V, dziewczęta:

III miejsce Monika Kosińska z kl. Vb, VIII miejsce Julia Majewska z kl. Vb i X miejsce Weronika Langiewicz z kl. Va.

Kategoria: klasy V, chłopcy:

VII miejsce Łukasz Nasiadko z kl. Vb, VIII miejsce Cezary Skarpetowski z kl. Va i IX miejsce Piotr Rychlicki z kl. Vb.

Kategoria: klasy VI, dziewczęta:

I miejsce Maria Brejnak z kl. VIb, II miejsce Katarzyna Borczon z kl. VIb i IV miejsce Rozalia Nortman z kl. VIb.

Kategoria: klasy VI, chłopcy:

VI miejsce Mateusz Kot z kl. VIa

 


 

2012-2013

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

 

Kategoria klas IV i młodsi, chłopcy:

I miejsce - Piotr Brejnak z kl. IVb,

III miejsce - Michał Kot z kl. IVa

Kategoria klas IV i młodsi, dziewczęta:

III miejsce - Kamila Galarska z kl. IVa

Kategoria klas VI, dziewczęta:

V miejsce - Maria Brejnak z kl. VIb,

VI miejsce - Katarzyna Borczon z kl. VIb.

 

 


 

 

 

2012-2013

 

Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe

 

II miejsce - drużyna dziewcząt w składzie: Maria Brejnak kl. VIb, Natalia Podraszka kl. VIb, Rozalia Nortman kl. VIb, Katarzyna Borczon kl. VIb, Dominika Książek kl. VIa, Aleksandra Drózd kl. VIa, Katarzyna Groszyk kl. VIa, Monika Kosińska kl. Vb, Izabela Pedzich kl. IVb i Kamila Galarska kl.

 

 


 

2012-2013

 Gminne zawody w Mini Piłce Nożnej 

I miejsce - drużyna dziewcząt: Maria Brejnak z kl. VIb, Katarzynia Borczon z kl. VIb, Natalia Podraszkaz kl. VIb, Daria Arasimowicz z kl. VIa, Monika Kosińska z kl. Vb, Magdalena Żebrowska z kl. Vb, Natalia Sztych z kl. Va i Oliwia Kowalczyk z kl. Va

III miejsce - drużyna chłopców: Dawid Kurowski z kl. VIa, Maciej Walentrzak z kl. VIa, Mateusz Kot z kl. VIa, Fabian Pędzich z kl. VIa, Mateusz Korytkowski z kl. VIb, Bartłomiej Kobiałka z kl. VIb, Tomasz Maksiak z kl. Vb, Piotr Rychlicki z kl. Vb oraz Dominik Soliński z kl. VIb

 

 


 

2011-2012

Gminne zawody w tenisie stołowym indywidualnie:

III miejsce - Paulina Malinowska z kl. VI

III miejsce - Piotr Rychlicki z kl. IVb

III miejsce - Maria Brejnak z kl. Vb

 


 

2012-2013

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego:

I miejsce kategoria dziewcząt klas V-VI - Maria Brejnak i Katarzyna Borczon z kl. VIb

II miejsce kategoria chłopców klasy IV i młodsi - Piotr Brejnak i Michał Kot z kl. IVa

III miejsce kategoria chłopców klas V-VI - Dawid Kurowski z kl. VIa, Piotr Rychlicki z kl. Vb i Michał Kot z kl. VIa

 


 

 

2011-2012

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego:

II miejsce - Monika Kosińska i Aneta Pych z kl. IVb

 


 

2011-2012

 Gminny Tor Przeszkód:

I miejsce w kategorii klas IV dziewcząt zdobyła drużyna w składzie: Monika Kosińska, Oliwia Kowalczyk, Weronika Langiewicz z kl IVa i Magdalena Żebrowska z kl. IVb.

II miejsce w kategorii klas IV chłopców zdobyła drużyna w składzie: Jakub Podolak i Dominik Solińsk z kl. IVb oraz Cezary Skarpetowski i Tomasz Kulesza z kl. IVa

I miejsce w kategorii klas V-VI dziewcząt zdobyła drużyna w składzie: Maria Brejnak i Katarzyna Borczon z kl. Vb oraz Izabela Groszyk, Natalia Mróz i Magdalena Książek z kl. VI

II miejsce w kategorii klas V-VI chłopców zdobyła drużyna w składzie: Maciej Walentrzak i Mateusz Kot z kl. Va oraz Grzegorz Langiewicz i Marcin Pędzich z kl. VI

 


 

2011-2012

Gminne zawody w "dwa ognie":

 III miejsce zdobyła drużyna w składzie: Mateusz Kot i Dawid Kurowski z kl. Va, Grzegorz Langiewicz, Dawid Runo, Mateusz Jodynis i Marcin Pędzich z kl. VI.

 

 


 

 

2012-2013

Powiatowe zawody w czwórboju lekkoatletycznym (bieg na 60m, bieg na 600m/1000m, skok w dal, rzut piłeczka palantową)

III miejsce - drużyna dziewcząt: Maria Brejnak z kl. VIb, Katarzyna Borczon z kl. VIb, Natalia Podraszka z kl. VIb, Rozalia Nortman z kl. VIb, Dominika Książek z kl. VIa, Weronika Langiewicz z kl. Va i Monika Kosińska z kl. Vb

 

 


 

  

 

2012-2013

Gminne zawody w czwórboju lekkoatletycznym (bieg na 60m, bieg na 600m/1000m, skok w dal, rzut piłeczka palantową)

I miejsce - drużyna dziewcząt: Maria Brejnak z kl. VIb, Katarzyna Borczon z kl. VIb, Natalia Podraszka z kl. VIb, Rozalia Nortman z kl. VIb, Dominika Książek z kl. VIa, Weronika Langiewicz z kl. Va i Monika Kosińska z kl. Vb

 

III miejsce - drużyna chłopców w składzie: Fabian Pędzich kl. VIa, Maciej Walentrzak kl. VIa, Mateusz Korytkowski kl. VIb, Cezary Skarpetowski kl. Va, Piotr Brejnak kl. IVb i Mahcła Kot z kl. IVa

 

 

 


 

 

2011-2012

Gminne zawody w czwórboju lekkoatletycznym (bieg na 60m, bieg na 600m/1000m, skok w dal, rzut piłeczka palantową)

I miejsce - drużyna dziewcząt: Maria Brejnak z kl. Vb, Katarzyna Borczon z kl. Vb, Natalia Podraszka z kl. Vb, Izabela Groszyk z kl. VI i Natalia Mróz z kl. VI