osiągnięcia artystyczne

tworczo_i_aktywnie.gif [211x146] 

 

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

 

 

2012-2013

 

III Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Przyroda w kolorach" organizowacny przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie:

 

kwalifikacja do wystawy: Wiktoria Samsel kl. IIIa

 


 

2011-2012

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży pt. "Zamki, pałace, dwory i dworki w otoczeniu parków" organizowacny przez Fundację Kultury i Sportu "Prawobrzeże" w Szczecinie:

I miejsce (w kategorii 8-12 lat): Beata Sępkowska z kl. Va

 


 

2011-2012

II Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pt. „Oczarowani Zamkami” organizowany przez Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka:

III nagroda: Daria Arasimowicz z kl. Va

wyróżnienie: Dorota Kulesza

 

 


 

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

 

2012-2013

 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Cztery Pory Roku - Żółty” organizowany przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury:

I miejsce w kategorii klas IV - VI: Natalia Żera z kl. VIa

III miejsce w kategorii klas I- III: Mateusz Książek z kl. Ib

wyróżnienie w kategorii klas I - III: Wiktoria Skarpetowska z kl. II

  


2012-2013

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Cztery Pory Roku - Zielony” organizowany przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury:

 III miejsce w kategorii klas IV - VI: Weronika Andruszkiewicz z kl. VIb

 


 

 

2012-2013

 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Cztery Pory Roku - Biały” organizowany przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury:

 I miejsce w kategorii klas IV - VI: Rozalia Nortman kl. VIa

wyróżnienie I stopnia w kategorii klas I-III: Sebastian Kowalczyk z kl. II

  


 

2012-2013

finał Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Drapieżne Oblicza Ziemi" organizowany przez Muzeum Gealogiczne w Warszawie

 V miejsce - Beata Sępkowska z kl. VIa

 

 


 

2012-2013

XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny o „Berło Liściakowego Króla” Wrocław 2012-2013

wyróżnienieMałgorzata Jodynis z kl. II

  


 2012-2013

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioł dla Ciebie” organizowany przez Gimnazjum im. A. Długosza w Reczu:

wyróżnienieBeata Sępkowska kl. VIa

 


 2012-2013

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Maski i figurki afrykańskie” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie:

udział w wystawie pokonkursowejWeronika Andruszkiewicz kl. VIb i Sylwia Karpińska z kl. Va

 


2012-2013

II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „W harmonii z przyrodą” organizowanego przez Wdecki Park Krajobrazowy:

I miejsceWeronika Langiewicz kl. Va,  

 


2012-2013

XXXIV Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Krajobraz Polski - tradycje, współczesność, przyszłość” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie:

udział w wystawieNatalia Pędzich z kl. VIa,  

 


2012-2013 

XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje miasto – moja miejscowość” z tematem przewodnim „Miasto nocą” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim

nagrodaKrzysztof Drózd z kl. II, 

 


2012-2013 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dzieci Januszowi Korczakowi" organizowany przez Sokołowski Ośrodek Kultury

udział w wystawieWładysław Kawecki z kl. II, 

 


2012-2013

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy lasu”organizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim:

wyróżnienia w kategorii klas I-III otrzymali Mateusz Książek z kl. Ia, Olga Ludwikowska z kl. II i Jagna Andrusiuk z kl. II

wyróżnienie w kategorii klas IV-VI otrzymała Natalia Pędzich z kl. VIa

  


 

2012-2013

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży pt.„Tu, gdzie mieszkam” organizowany przez Bielańskie Centrum Kultury w Warszawie:

udział w wystawieDaria Arasimowicz z kl. VIa,  

 


2011-2012  

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Jesienny pejzaż wsi” organizowany przez Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

wyróżnienie otrzymała Rozalia Nortman z kl Vb

 


 2011-2012

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy lasu”organizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim

III miejsce w kategorii kl. IV-VI otrzymała Natalia Pędzich z kl. Va

 

wyróżnienie w kategorii klas I-III otrzymała Weronika Nortman z kl. I

Prace Pauliny Fidury z kl. VI i Darii Arasimowicz z kl. Va zostały zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej.

  

 


2011-2012

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży pt.„Tu, gdzie mieszkam” organizowany przez Bielańskie Centrum Kultury w Warszawie:

II nagroda: Natalia Pędzich z kl. Va

wyróżnienie: Dorota Kulesza

udział w wystawie: Beata Sępkowska z kl. Va, Wiktoria Bedecka z kl. Vb, Bartosz Kaniewski i Ernest Iciński z kl. IVb

 


 2011-2012

XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje miasto – moja miejscowość” z tematem przewodnim „Mieszkańcy mojego miasta” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim

nagrodę w kategorii kl. IV-VI otrzymała Daria Arasimowicz z kl. Va.

 


2011-2012

XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla klas I-III „W krainie mrozu i śniegu” 

udział w wystawie pokonkursowej: Kinga Gałązka, Karolina Janik i Jakub Pędzich z kl. I

 


2011-2012

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"” 

udział w wystawie pokonkursowej: Julia Jusińskaz kl. I

 

 


 

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

 2012-2013

półfinał Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Drapieżne Oblicza Ziemi" organizowany przez Muzeum Gealogiczne w Warszawie

I miejsce - Beata Sępkowska z kl. VIa

wyróznienie - Magda Kęcka z kl. IIIa i Natalia Żera z kl. VIa

  


 

 

 

KONKURSY POWIATOWE

 

2012-2013

 Powiatowy Konkurs Literacki „Przyroda Puszczy Białej" organizowany przez Nadleśnictwo w Wyszkowie

I miejsce w kategorii klas IV - VI - Klaudia Banach z kl. VIa

                                                  - Sylwia Karpińska z kl. Va

  


2012-2013

 Powiatowy Konkurs Fotograficzny „W poszukiwaniu wiosny" organizowany przez Nadleśnictwo w Wyszkowie

wyróżnienie w kategorii szkół podstawowych - Jagna Andrusiuk z kl. II

  


 

2012-2013

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje spotkania z Władysławem Broniewskim” organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Wyszkowie

wyróznienie w kategorii klas 0-I - Mateusz Rosiński kl. 0

I miejsce w kategorii klas II-III - Jagna Andrusiuk z kl. II

III miejsce w kategorii klas II-III - Dominik Turowski z kl. II

wyróżnienie w kategorii klas II-III - Julia Jusińska z kl. II

 


2012-2013

XIV Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek pod patronetem Starosty Powiatu Wyszkowskiego

I  miejsce w kategorii kl. I - III: Michał Bloch, Agata Rosińska, Jakub Rychlicki oraz Kinga Nowak z kl. Ia

 


2012-2013

Powiatowy Konkurs Poetycki „Las w oczach dziecka”

II miejsce - Dominika Gajownik kl. Vb

III miejsce - Jagna Andrusiuk z kl. II

 


 2012-2013

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ja, moja rodzina i moja klasa chronimy las”

II miejsce - Olga Ludwikowska z kl. II

 


2012-2013

Powiatowy konkurs artystyczny „Jesienny bukiet z nutką poezji” organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Wyszkowie

 Laureaci: Magdalena Bedecka i Mateusz Gałązka z kl. IVb

 


 2012-2013

Konkurs Plastyczny „Wydarzenia ważne dla Polski” organizowany przez Zespół Szkół SIGiE im. Karola Adamieckiego w Ostrołęce dla uczniów z terenu działalności Delegatury Kuratorium Oświaty w Ostrołęce.

III miejsce - Karolina Janik z kl. II

 


2011-2012

Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Stwory i zmory” organizowany przez Bibliotekę Miejską w Wyszkowie

II miejsce w kategorii klas IV-VI - Daria Arasimowicz z kl. Va

II miejsce w kategorii klas I-III - Szymon Nasiadko z kl. IIb

wyróżnienie w kategorii klas IV-VI - Natalia Podraszka z kl. Vb

wyróżnienie w kategorii klas I-III - Filip Sępkowski kl. IIb i Magdalena Bedecka z kl. IIIb

 


 

2012-2013

XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży przebiegająca w roku 2012/2013 pod hasłem: „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu!” - etap powiatowy

wyróżnienie na szczeblu powiatowym: Wiktoria Skarpetowska z kl. II.

   


2011-2012

XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 2011/2012 dla dzieci i młodzieży pod hasłem: „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas „malują” - etap powiatowy

nagroda - Zuzanna Sępkowska z kl. 0

 


 

2012-2013

Etap powiatowy XXXVI Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka"

I miejsce w kategorii klas 0-III - Jakub Kaniewski kl. II

wyróżnienie w kategorii klas IV -VI - Mateusz Kot z kl. VIa

  


 

2011-2012

XXXV Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka" - etap powiatowy 

 III miejsce w kategorii klas I-III - Jakub Kaniewski kl. I

 


 

 

KONKURSY GMINNE

 

 2012-2013

 I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

   kategoria kl. I - III:

I miejsce: Jakub Rychlickiz kl. Ia

II miejsce: Jagna Andrusiuk z kl. II

  kategoria klas IV - VI: 

I miejsce: Iwona Soliwoda z kl. Va

II miejsce: Magdalena Bedecka z kl. IVb

  


2012-2013

Gminny Konkurs Plastyczny "Powstanie Styczniowe w Puszczy Białej"

nagrody w kategorii kl. I - III: Bartosz Andruszkiewicz z kl. II, Jakub Kaniewski z kl. II i Wiktoria Samsel z kl. IIIa 

nagrody w kategorii klas IV - VI: Weronika Andruszkiewicz z kl. VIb, Cezary Skarpetowski z kl. Va

   


2012-2013

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

I  miejsce w kategorii kl. I - III: Michał Bloch, Agata Rosińska, Jakub Rychlicki oraz Kinga Nowak z kl. Ia

I miejsce w kategorii klas IV - VI: Maria Brejnak z kl. VIb, Milena Książek i Kamila Galarska z kl. IVa

 


2012-2013

Etap gminny  XXXVI Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka"

I miejsce w kategorii klas 0-III - Jakub Kaniewski kl. II

II miejsce w kategorii klas IV -VI - Mateusz Kot z kl. VIa

 

 


2011-2012

Etap gminny  XXXV Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka"

 I miejsce w kategorii klas I-III - Jakub Kaniewski kl. I

 


2011-2012 

Gminny Konkurs Plastyczny „Podróże po Londynie”

I miejsce - Wiktoria Bedecka kl. Vb

V miejsce  - Katarzyna Borczon kl.Vb

  


2011-2012

Gminny Konkurs Poetycki „Las w oczach dziecka”

I miejsce - Izabela Pędzich kl. IIIb

III miejsce - Paweł Rosiński z kl. IIIa

wyróżnienie - Bartosz Jagiełło z kl. III b

 

 


 2012-2013

XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży przebiegająca w roku 2012/2013 pod hasłem: „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu!” - etap gminny

wyróżnienia na szczeblu gminnym (i zakwalifikowanie do etapu powiatowego) otrzymały prace Wiktorii Skarpetowskiej z kl. II, Olgi Ludwikowskiej z kl. II, Dominika Kowalczyka z kl. II, Jagny Andrusiuk z kl. II i Dominika Turowskiego z kl. II.

  


2011-2012

XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 2011/2012 dla dzieci i młodzieży pod hasłem: „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas „malują” - etap gminny

wyróżnienia na szczeblu gminnym (i zakwalifikowanie do etapu powiatowego) otrzymały prace Rozalii Nortman i Małgorzaty Orłowskiej z kl. Vb oraz Zuzanny Sępkowskiej z kl. 0.

 

 


 

 

KONKURSY SZKOLNE

 

 

2012-2013

I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej - eliminacje szkole

do etapu gminnego zakwalifikowali się:

kategoria kl. I - III: Jakub Rychlickiz kl. Ia i Jagna Andrusiuk z kl. II

kategoria klas IV - VI: Iwona Soliwoda z kl. Va i Magdalena Bedecka z kl. IVb

 

 


2012-2013

Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas I-III pt. „Nasz patron – Tadeusz Kościuszko”

wyróżnienia: Kinga Nowak kl. Ia, Agata Rosińska kl. Ia, Natalia Rydzewska kl. Ib, Zuzanna Sępkowska kl. Ib, Jagna Andrusiuk kl. II, Bartosz Andruszkiewicz kl. II, Krzysztof Drózd kl. II, Grzegorz Groszyk kl. II, Dominik Kowalczyk kl. II, Weronika Nortman kl. II, Wiktoria Skarpetowska kl. II, Dominik Chmielewski  kl. IIIa, Wiktoria Cichowska kl. IIIa, Gabriela Podraszka kl. IIIa, Ewa Sarnacka kl. IIIa, Szymon Zdziera kl.IIIa, Bartosz Banaszek kl. IIIb.

 


 

2012-2013

Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek klas I-III

I  miejsce: Michał Bloch, Agata Rosińska, Jakub Rychlicki oraz Kinga Nowak z kl. Ia

II miejsce: Jagna Andrusiuk, Julia Jusińska, Weronika Nortman i Władysław Kawecki z kl. II

 


 

2012-2013

Szkolny Konkurs Poetycki dla klas IV-VI pt. „Nasz patron”

wyróżnienia: Katarzyna Brejnak kl. IVa, Daria Arasimowicz kl. VIa, Klaudia Banach kl. VIa, Bartosz Pędzich kl. VIa, Maciej Walentrzak kl. VIa, Wiktoria Bedecka kl. VIb, Katarzyna Borczon kl. VIb, Maria Brejnak kl. VIb, Bartłomiej Kobiałka kl. VIb, Małgorzata Orłowska kl. VIb, Natalia Podraszka kl. VIb.

 


2011-2012

Etap szkolny XXXV Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka"

nagrody w kategorii klas 0-III: Jagna Andrusiuk i Jakub Kaniewski z kl. I
nagrody w kategorii klas IV-VI: Weronika Andruszkiewicz z kl. Vb i Mateusz Kot z kl. Va
wyróżnieni zostali: Katarzyna Groszyk z kl. 0, Magdalena Bedecka z kl. IIIa oraz Aleksandra Bloch z kl. VI.

 


2011-2012

Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas I-III "Tańczące liście"

nagrody otrzymali: Olga Ludwikowska z kl. I, Jakub Rosiński z kl. IIIa, Julia Jasińska z kl. IIIb, Natalia Zdunek z kl. IIIb.

wyróżnieni zostali Dominik Turowski z kl. I, Jakub Pędzich z kl. I, Wiktoria Skarpetowska z kl. I, Marcin Sępkowski z kl. II a, Izabella Pędzich z kl. IIIb, Monika Sępkowska z kl. IIIb oraz Daria Struniawska.

 


2011-2012

Szkolny Konkurs Plastyczny z języka angielskiego dla klas I-III „My free time”

I miejsce - Wiktoria Cichowska kl. IIa

II miejsce - Izabela Pędzich kl. IIIb

III miejsce - Bartosz Jagiełło kl. IIIb

 


2011-2012

Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas I-III pt. „Nasz patron – Tadeusz Kościuszko”

nagrody: Jagna Andrusiuk kl. I, Magda Kęcka kl. IIa, Olga Jusińska kl. III b.

wyróżnienia: Bartosz Jagiełło kl. IIIb, Bartosz Andruszkiewicz kl. I, Monika Sępkowska kl. IIIb, Paweł Rosiński kl. IIIa, Aleksandra Owsianka kl. IIIb, Olga Ludwikowska kl. I, Kacper Pędzich kl. IIa, Filip Sępkowski kl. IIb, Szymon Sójka kl. IIIb, Piotr Wiciński kl. III a, Karina Abramczyk kl. IIIa, Szymon Subzda kl. IIIa

 


2011-2012

Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas I-III „Postacie literackie w twórczości Janusza Korczaka”

nagrody I stopnia otrzymali: Jagna Andrusiuk z kl. I, Olga Ludwikowska z kl. I, Weronika Nortman z kl. I, Izabela Pędzich z kl. IIIb.

nagrody II stopnia otrzymali: Konrad Pyśk z kl. IIIb, Bartłomiej Kamieniecki z kl. IIIa.

wyróżniono prace: Jakuba Rosińskiego z kl. III a, Filipa Bardyszewskiego z kl. III b, Pawła Rosińskiego z kl. IIIa, Mateusza Gałązkę z kl. IIIb, Piotra Brejnak z kl. IIIb.

 


 2011-2012

 Szkolny Konkurs Fotograficzny „Moja miejscowość wiosną”

Kategoria klas 0-III

      nagrody otrzymali: Jagna Andrusiuk z kl. I, Michał Kot z kl. IIIa i Paweł Rosiński z kl. IIIa.

Kategoria klas IV-VI

      nagrody otrzymali: Katarzyna Rosińska i Alan Iwański z kl. VI.

 

Nagrodzone zdjęcia

 


 2011-2012

Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas I-III „Jak wyobrażam sobie Euro 2012?”

I miejsce: Olga Ludwikowska z kl. I

II miejsce: Zuzanna Sępkowska z kl. 0, Paweł Rosiński z kl. IIIa i Władysław Kawecki z kl. I

III miejsce: Konrad Pyśk z kl. IIIa