konkursy wiedzowe

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

 

 

2012-2013

Konkurs Polonistyczny Mazowieckiego Kuratora Oświaty

laureatka: Katarzyna Borczon z kl. VIb

finalistka: Dominika Gajownik z kl. Vb

  


 

 

2012-2013

 XXXVI edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” - etap wojewódzki

IV miejsce:  Małgorzata Orłowska z kl VIb

 

 


 

 

2011-2012

XXXV edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” - etap wojewódzki

IV miejsce:  Katarzyna Borczon z kl Vb

 


 

2012-2013

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje wojewódzkie

V miejsce zajęła drużyna w składzie: Katarzyna Borczon i Maria Brejnak z kl. VIb oraz Mateusz Kot z kl. VIa

 

 


  

2012-2013

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje rejonowe (powiaty z dawnego województwa ostrołęckiego)

II miejsce zajęła drużyna w składzie: Katarzyna Borczon i Maria Brejnak z kl. VIb oraz Mateusz Kot z kl. VIa

 

  


  

2011-2012

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje rejonowe

III miejsce zajęła drużyna w składzie: Katarzyna Borczon i Maria Brejnak z kl. Vb oraz Mateusz Kot z kl. Va

 


 

 

KONKURSY POWIATOWE

 

 

2012-2013

 Konkurs „Bezpieczna droga do szkoły” - etap powiatowy

 Kategoria dziewcząt:

 I miejsce - Katarzyna Borczon z kl. VIb

 II miejsce - Daria Arasimowicz z kl. VIa

 III miejsce - Maria Brejnak z kl. VIb

 Kategoria chłopców:

 III miejsce - Mateusz Kot z kl. VIa

 


 

2011-2012

Konkurs Polonistyczny Mazowieckiego Kuratora Oświaty

etap powiatowy: najwięcej punktów otrzymały Katarzyna Borczon z kl. VIb i Dominika Gajownik z kl. Vb.Uczennice zakwalifikowały się do etapu rejonowego.

 


 

2012-2013

 

XXXVI edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” - etap powiatowy

I miejsce:  Małgorzata Orłowska z kl VIb

II miejsce Katarzyna Borczon kl VIb

 

 

 


 

 

2011-2012

XXXV edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” - etap powiatowy

I miejsce:  Katarzyna Borczon z kl Vb

III miejsce: Wiktoria Bedecka kl.Vb

 


 

2012-2013

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap powiatowy

I miejsce zajęła drużyna w składzie: Katarzyna Borczon i Maria Brejnak z kl. VIb oraz Mateusz Kot z kl. VIa

 

 


 

 

2011-2012

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap powiatowy

I miejsce zajęła drużyna w składzie: Katarzyna Borczon i Maria Brejnak z kl. Vb oraz Mateusz Kot z kl. Va

 

 


 

 KONKURSY GMINNE

 

 

2012-2013

 

 Konkurs „Bezpieczna droga do szkoły” - etap gminny

  Kategoria dziewcząt:

 I miejsce Maria Brejnak z kl. VIb,

II miejsce- Katarzyna Borczon z kl. VIb,

IV miejsce- Daria Arasimowicz z kl. VIa

Kategoria chłopców:

  I miejsce - Tomasz Maksiak z kl. Vb,

II miejsce - Dawid Kurowski z kl. VIa,

III miejsce- Mateusz Kot z kl. VIa

V miejsce - Bartłomiej Kucharczyk z kl. VIb

 


  

2012-2013

 

XVII Bieg Gwieździsty Szlakiem Miejsc Pamięci Narodowej

I miejsce zajęła drużyna w składzie:  Piotr Brejnak z kl. IVb, Monika Kosińska z kl. Vb, Mateusz Kot i Maciej Walentrzak z kl. VIa oraz Katarzyna Borczon i Maria Brejnak z kl. VIb

 


 

2012-2013

XXXVI edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” - etap gminny

I miejsce:  Katarzyna Borczon z kl VIb

II miejsce: Małgorzata Orłowska kl.VIb

 


 

 

2011-2012

XXXV edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” - etap gminny

I miejsce:  Katarzyna Borczon z kl Vb

II miejsce: Wiktoria Bedecka kl.Vb



 

 

2012-2013

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap gminny

I miejsce zajęła drużyna w składzie: Katarzyna Borczon i Maria Brejnak z kl. VIb oraz Mateusz Kot z kl. VIa

 


 

 

2011-2012


Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap gminny

I miejsce zajęła drużyna w składzie: Katarzyna Borczon i Maria Brejnak z kl. Vb oraz Mateusz Kot z kl. Va


 

 


 

 

 KONKURSY SZKOLNE

 

2011-2012

Konkurs Polonistyczny Mazowieckiego Kuratora Oświaty

etap szkolny: najwięcej punktów otrzymały Katarzyna Borczon z kl. VIb, Klaudia Banach z kl. VIa i Dominika Gajownik z kl. Vb.Uczennice zakwalifikowały się do etapu powiatowego.

 


 

 

2011-2012

Konkurs Polonistyczny Mazowieckiego Kuratora Oświaty

etap szkolny: najwięcej punktów otrzymała Katarzyna Borczon z kl. Vb i tym samym zakwalifikowała się do etapu powiatowego

 


 

 

2011-2012

Szkolny Konkursy Wiedzy o Tadeuszu Kościuszce (dla klas IV-VI)

laureatki: Paulina Fidura, Weronika Ponichtera i Joanna Zawadzka z kl. VI. Uczennice uzyskały co najmniej 90% ogólnej liczby punktów.

Finaliści: (uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 75% ogólnej liczby punktów) to: Kamil Morawski kl. IVa (najlepszy wynik w klasach IV-V, jednego punktu zabrakło do tytułu laureata), Mateusz Jodynis kl. VI, Klaudia Gałązka kl. VI, Julia Majewska kl. IVb, Wiktoria Zdunek kl. IVa, Sylwia Karpińska kl. IVa


  




 2011-2012

Szkolny Konkurs Czytelniczy „Znam wiersze Juliana Tuwima” przeprowadzony w ramach realizacji ogólnopolskiego projektu dla klas I promującego czytelnictwo „Świerszczykowy Klub Pożeraczy Liter” czyli uczta dla małych wielbicieli książek

I miejsce: Jagna Andrusiuk i Olga Ludwikowska kl. I

II miejsce: Dominik Kowalczyk i Wiktoria Skarpetowska kl. I

III miejsce: Dominik Turowski kl. I

 


 2011-2012

Szkolny Konkursy Wiedzy o Januszu Korczaku (dla klas IV-VI)

Laureaci: Izabela Cieśluk kl. VI , Katarzyna Rosińska kl. VI, Weronika Ponichtera kl. VI, Wiktoria Bedecka kl. Vb. Uczennice uzyskały co najmniej 90% ogólnej liczby punktów.

Finaliści: Mateusz Kot kl. Va, Paulina Fidura kl. VI, Kamil Morawski kl. IVa, Natalia Mróz kl. VI. Uczniowie uzyskali co najmniej 75% ogólnej liczby punktów.

 


 2011-2012

Szkolny Konkurs „Potyczki matematyczne” dla klas II i III 

I miejsce: Karolina Szymańska z kl. IIIa

II miejsce: Julia Jasińska z kl. IIIb

III miejsce: Jakub Rosiński z kl. IIIa