11 października 2017 02:28 | Aktualności

Biwak ze szkołą w Cygance, 23-24.09.2017 r.

W dniach 23-24.09.2017 w naszej szkole odbył się szkolony biwak. I nic nie byłoby w tym szczególnego, gdyby nie fakt, iż gościliśmy grupę uczniów, przewodniczącą rady rodziców i nauczycieli z zaprzyjaźnionej szkoły podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cygance. Wspólne spotkanie z zaprzyjaźnioną szkołą okazało się ważnym wydarzeniem dla obydwu placówek. Pozwoliło uczniom na przeżywanie wspólnych integracyjnych spotkań, natomiast nauczycielom dało kolejną możliwość wymiany doświadczeń w pracy wokół patrona szkoły.

W tych dniach na biwakowiczów czekało wiele atrakcji m.in. zajęcia integracyjne, zajęcia poetyckie, animacje taneczne i teatralne, ścianka wspinaczkowa, dyskoteka i wiele innych.

Wieczorem w miłym gronie - przy ognisku i grillu - smażyliśmy kiełbaski. Nie zabrakło też tańca Zumba, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Dziękujemy wszystkim opiekunom zajęć, rodzicom i naszym gościom za wspólnie spędzony czas.