19 października 2017 00:49 | Aktualności

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego, 6.10.2017 r.

5 października 2017 r. odbyła się prezentacja kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego, wybranych spośród uczniów klasy IV – VII i II – III gimnazjum.

Następnego dnia odbyły się wybory, nad przebiegiem których czuwała komisja złożona z gospodarzy klas oraz opiekunowie samorządu: p. Wojciech Trentowski, p. Radosław Heronimek i p. Jacek Andrusiuk.

Spośród 28 kandydatów w skład Rady Samorządu Uczniowskiego weszło 10 uczniów, którzy uzyskali największą ilość głosów oraz gospodarze klas.

Skład Rady Samorządu Uczniowskiego:

• Jakub Zakrzewski kl. VII– 141 głosów

• Jan Dyl kl. VIa– 104 głosy

• Emilian Rębowski kl. IIb– 94 głosy

• Konrad Pyśk kl. IIIa– 88 głosów

• Emilia Nasiadko kl. IIa– 85 głosów

• Natalia Zdunek kl. IIIa– 85 głosów

• Matylda Biernat kl. V– 81 głosów

• Daria Samsel kl. IVb– 78 głosów

• Wiktor Szymański kl. VIa– 78 głosów

• Jagna Andrusiuk kl. VII– 77 głosów

Gospodarze klas:

• Piotr Jusiński z kl. IVa, Otylia Gajownik z kl. IVb, Lena Kuczyńska z kl. IVc, Weronika Kuczyńska z kl. V, Amelia Bułatowicz z kl. VIa, Kacper Żebrowski z kl. VIb, Julia Jusińska z kl. VII, Magda Kęcka z kl. IIa gimn., Magda Szymanik z kl. IIb gimn., Klaudia Bordon z kl. IIIa gimn., Maja Jechna z kl. IIIb gimn.