18 października 2017 23:10 | Aktualności

Ognisko integracyjne klas drugich gimnazjum, 29.10.2017 r.

29.09.2017r. gimnazjaliści z klas drugich pod opieką wychowawczyń i rodziców wybrali się do Leśniczówki pod jaworem w Przetyczy Folwark. Po drodze zbierali śmieci, tym samym uczestnicząc w akcji Sprzątanie Świata. Nie obyło się też bez grzybobrania.

Na terenie leśniczówki rozpalono ognisko. Były gorące kiełbaski, pieczone ziemniaki, a nawet pizza. Dziewczęta postanowiły uczcić tu Dzień Chłopaka. Złożyły kolegom życzenia i przygotowały drobne niespodzianki. Uczestników wycieczki odwiedzili także - zgodnie z wcześniejszą obietnicą - Zastępca Dyrektora Szkoły i Pan od wychowania fizycznego.

Największą atrakcją okazały się jednak gry i zabawy integracyjne, a wśród nich przeciąganie liny i siatkówka, oczywiście z udziałem opiekunek. Uczniowie podziwiali uroki okolicy, słuchali ulubionej muzyki i śpiewali najbardziej popularne piosenki. Wszyscy świetnie się bawili i już nie mogą się doczekać kolejnej takiej imprezy. Na szczególne podkreślenie zasługuje zaangażowanie Rodziców, którym serdecznie dziękujemy. :-)