13 listopada 2017 00:35 | Aktualności

"Legia górą!" - wyjazd klas gimnazjalnych na mecz piłkarski, 29.10.2017 r.

29 października 2017 r. uczniowie oddziałów gimnazjalnych Publicznej Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Długosiodle gorąco kibicowali Legii Warszawa, która wygrała 2:0 z Arką Gdynia. Mecz odbył się na stadionie przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie. Organizatorami wyjazdu byli rodzice p. Robert Sarnacki ze Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi „Teraz My” oraz Lilla Jagiełło z Sołectwa Wólka Grochowa.

Uczniowie pod opieką nauczycieli (Beaty Kęckiej i Grażyny Kaniewskiej) oraz wspomnianych wyżej rodziców mieli okazję wziąć udział w tym niepowtarzalnym przedsięwzięciu. Emocji nie brakowało. Zadowoleni z wyjazdu i usatysfakcjonowani wynikiem meczu młodzi kibice wrócili przed północą do domu, po drodze zahaczając o Mc Donald’s.

Serdecznie dziękujemy organizatorom wycieczki, w tym także p. Marioli Maksiak - wychowawczyni kl. IIb, oraz opiekunkom (nauczycielom gimnazjum).