04 stycznia 2018 02:10 | Aktualności

Sukces naszych uczniów w Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, 17.12.2017 r.

17.12.2017 r. nasi uczniowie reprezentowali szkołę w Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek.

Miło nam poinformować, że dwa nasze zespoły zwyciężyły w swoich kategoriach wiekowych.

Wykonanie pastorałki „Świecą gwiazdki nad stajenką” przyniosło wygraną w kategorii klas I - III - uczniom z kl. IIIb: Aleksandrze Icińskiej, Paulinie Karpińskiej, Dominice Kobiałce, Maciejowi Długołęckiemu i Piotrowi Kośnikowi. (opiekunka p. Julita Gąsiewska)

Uczniowie kl.VIa: Katarzyna Filipiak, Kinga Nowak, Agata Rosińska, Michał Bloch, Jakub Rychlicki i Bartosz Papis, zajęli I miejsce w kategorii klas IV – VI (opiekunka p. Julita Gąsiewska).

Obydwa zespoły będą reprezentowały naszą gminę na etapie powiatowym.

W kategorii klas gimnazjalnych II miejsce zajął zespół w składzie: Aleksandra Kot, Amelia Kwiatkowska, Julita Wilczyńska, Magdalena Bedecka i Bartosz Jagiełło (opiekunka p. Agnieszka Łazicka - Andrusiuk).

Gratulujemy uczniom i ich opiekunkom.