12 lutego 2018 19:41 | Aktualności

Udział naszej społeczności szkolnej w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 14.01.2018 r.

13 stycznia 2018r. wierni idei wolontariatu najstarsi uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli p. Grażyny Kaniewskiej i p. Marty Kluski kwestowali na ulicach Długosiodła. Udało im się zebrać ponad 7000 zł! Tradycyjnie już bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się zabawa fantowa. Do jej organizacji przyczynili się nasi nauczyciele – p. Grażyna Dziel, p. Marzena Skiba i p. Małgorzata Otwinowska.

W wydarzeniu brali również udział nasi najmłodsi. Na scenie wystąpiły przedszkolaki z oddziału 0a i 0b z programem przygotowanym przez p. Julitę Gąsiewską.

Środki zebrane w tym roku będą przeznaczone na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków.