Szanowni Państwo!

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Długosiodle pod patronatem Rady Rodziców zwraca się z prośbą o pomoc rzeczową (w postaci artykułów papierniczych) lub finansową na zakup materiałów potrzebnych do wykonania przez uczniów ozdób świątecznych.

Mamy zamiar sprzedać ręcznie wykonane ozdoby na kiermaszu świątecznym zorganizowanym przez nas w grudniu. Uzyskane środki zostaną przeznaczone na działalność samorządu w roku szkolnym 2018/2019, a w szczególności na:

- zakup nagród w szkolnych konkursach wiedzy, plastycznych, poetyckich, sportowych i innych,

- dofinansowanie zakupu karmy dla zwierząt ze schroniska,

- pomoc w organizacji zabawy choinkowej,

- obchody Dnia Rodziny,

- pożegnanie klas VIII i III gimnazjum.

W zamian za zrozumienie i wsparcie wszystkim Darczyńcom serdecznie podziękujemy na stronie internetowej szkoły.

Pomoc pieniężną można wpłacać na konto:

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Długosiodle

Polski Bank Spółdzielczy w Wyszkowie O/Długosiodło

nr 24 8931 0003 0600 0299 4000 0001 z dopiskiem „kiermasz świąteczny”