24 września 2018 21:48 | Aktualności

Dzień Przedszkolaka, 20.09.2018 r.

20 września w naszej szkole obchodzony był Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji dla dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowano wiele atrakcji.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Urszula Kmoch, która złożyła wszystkim przedszkolakom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Przedszkolaki otrzymały też życzenia i drobne upominki wykonane własnoręcznie pod kierunkiem Pani Bogusławy Rosińskiej przez uczniów ze świetlicy. Po życzeniach wszystkich zaproszono do wspólnej zabawy. Były zajęcia plastyczne, taneczne jak również konkurencje sportowe i zabawy ruchowe. Największym powodzeniem cieszyła się Fotobudka, w której każdy zrobił sobie zdjęcie w przebraniu. Do zabawy dołączyły uczennice z koła artystycznego pod kierunkiem Pani Agnieszki Łazickiej-Andrusiuk. Na koniec Pani Dyrektor wręczyła wszystkim dzieciom odznaki ,,Super Dziewczynki" i ,,Super Chłopca".

Obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka zakończył przemarsz dzieci z kolorowymi balonami ulicami Długosiodła. Tego dnia nie brakowało słońca, uśmiechu i radości. Było wesoło i kolorowo.

Dzień Przedszkolaka, 20.09.2018 r.