12 października 2018 01:12 | Aktualności

ABC... zdrowego żywienia, czyli „Kuchenne rewolucje” z Klubem Seniora „Niezapominajka”, 4.10.2018 r.

Jak wielką radość może dawać wspólne gotowanie, przekonali się uczniowie klasy Va, którzy 4 października 2018 r. wraz z Klubem Seniora przeprowadzili „Kuchenne rewolucje pod znakiem ziemniaka”. W menu głównym znajdowały się placki ziemniaczane i pyzy z mięsem.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem obierali i tarli ziemniaki. Pod czujnym okiem Seniorek przygotowywali dania, aby na koniec razem z Paniami i zaproszonymi gośćmi skosztować swoich wyrobów.

Było pysznie i wesoło.

W ramach podziękowania dla „Niezapominajek” uczniowie własnoręcznie wykonali drobne upominki, które będą pamiątką tego miłego popołudnia.