27 listopada 2018 00:41 | Aktualności

Światowy Dzień Pluszowego Misia, 26.11.2018 r.

25 listopada obchodzi swoje święto najukochańsza zabawka wszystkich dzieci – Pluszowy Miś. My świętowaliśmy ten dzień dziś. Najpierw pani Dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody laureatom Szkolnego Konkursu „Mój Przyjaciel - Miś”. Następnie obejrzeliśmy prezentację o historii Pluszowego Misia i poznaliśmy „misiowych” bohaterów różnych bajek. Przy dźwiękach piosenki „Pokochaj Pluszowego Misia” tańczyliśmy i bawiliśmy się. Mogliśmy też zrobić sobie zdjęcia przy Misiu przygotowanym przez Oddział Przedszkolny 0a.

Pluszowy Miś ma już 115 lat. Każdy w swoim dzieciństwie go miał. Niejeden dorosły ma i dziś. Więc nieważne ile masz lat, jeśli gdzieś w kącie schowany jest Twój ulubiony kiedyś Miś, to przynajmniej w ten dzień znajdź i przytul go…

Tak jak kiedyś, kiedy pocieszał Cię w trudnych chwilach, pomagał zasnąć, wywoływał uśmiech na twojej twarzy.

Opiekunki Małego Samorządu

p. Magdalena Szczechura-Skibińska i Iwona Waniowska