10 grudnia 2018 23:33 | Aktualności

Mikołajki, 6.12.2018 r.

6 grudnia do naszej szkoły przybył długo oczekiwany gość – Mikołaj. Pomimo długiej i męczącej podróży z dalekiej Laponii, ten sympatyczny przyjaciel dzieci postanowił odwiedzić wszystkie klasy. Rozdawał słodycze oraz mikołajkowe prezenty. Aby nie czuł się samotny w dniu swoich imienin, towarzyszyły mu przedstawicielki Rady Rodziców.

Tego dnia delegacja uczniów uczęszczających na zajęcia świetlicowe odwiedziła pracowników różnych instytucji. Z okazji Mikołajek uczennice składały najserdeczniejsze życzenia i obdarowywały prezentami wykonanym własnoręcznie na zajęciach świetlicowych pod kierunkiem p. Marianny Rosińskiej i p. Dominiki Zbrzeźnej. Korzystając z okazji dziewczynki serdecznie zapraszały wszystkich na kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez dzieci, który odbędzie się  16 grudnia 2018 roku podczas Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Gminnym Centrum Kultury.

Mikołajki, 6.12.2018 r.