01 stycznia 2019 14:28 | Aktualności

Nasze sukcesy w wojewódzkim konkursie recytatorskim, 7.12.2018 r.

7 grudnia w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana w Warszawie odbył się finał XV Konkursu Literackiego dla uczniów z województwa mazowieckiego pod patronem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. W tym wydarzeniu wzięły udział uczennice naszej szkoły: Aleksandra  Żebrowska z klasy IIIa oddziału gimnazjalnego oraz Jagna Andrusiuk z klasy VIII. Obie bardzo dobrze zaprezentowały się w swojej kategorii, czyli recytacji.

Po przywitaniu uczestników konkursu przez jego organizatorów nastał czas prezentacji przygotowanych utworów. Wszyscy pokazali się z jak najlepszej strony, a ich wykonania były na wysokim poziomie. Po prezentacji uczniowie mieli zaszczyt oglądać skecz przygotowany przez uczniów goszczącego ich liceum. Dzięki temu gospodarze umilili wszystkim obecnym czas oczekiwania na wyniki.

Jury w składzie: Krzysztof Adamowicz- dyrektor NLO Fundacji Primus, przewodniczący jury; Agnieszka Rychlicka- Prezes Zarządu Fundacji Primus, członek jury; Przemysław Babiarz- dziennikarz i komentator sportowy, członek jury; Paweł Golec - muzyk popowy i jazzowy, członek jury; Katrin Kozłowska- prezydium Fundacji Primus, członek jury obradowało przez około 40 minut, aby ustalić wyniki konkursu.

Jury wyłoniło laureatów, wśród nich znalazły się obie nasze uczennice, które otrzymały wyróżnienia. Jagnę Andrusiuk przygotowała do konkursu p. Marzena Dyl, a Aleksandrę Żebrowską - p. Grażyna Kaniewska.

Gratulujemy sukcesu!