01 stycznia 2019 14:38 | Aktualności

Szkolne eliminacje Konkursu Kolęd i Pastorałek, 14.12.2018 r.

14 grudnia 2018 r. odbyły się szkolne eliminacje Konkursu Kolęd i Pastorałek, w których uczestniczyli przedstawiciele wszystkich klas szkoły podstawowej i gimnazjum oraz oddziały przedszkolne. Jury w składzie: p. Ewa Krysiak – przewodnicząca, p. Teresa Paradowska i p. Barbara Gałązka postanowiło nagrodzić następujących wykonawców:

Kategoria I

Nagrodę otrzymał zespół z oddziału 0c w składzie: Amelia Gałka, Katarzyna Kęcka, Zuzanna Bloch, Lena Piątek i Lidia Karpińska.

Kategoria II

I miejsce zespół z kl. IIb w składzie: Zofia Brejnak, Gabriela Gołębiewska, Zuzanna Kustra, Lena Nasiadko i Laura Sadecka.

II miejsce zespół z klasy Ib w składzie: Alicja Otwinowska, Lena Ponichtera i Zuzanna Szymańska.

III miejsce uczennica z kl z kl. IIa Natalia Ołów.

Kategoria III

I miejscezespół z kl. IVb w składzie: Aleksandra Icińska, Karolina Karpińska, Paulina Karpińska, Dominika Kobiałka i Maciej Długołęcki.

II miejscezespół z kl. Vc w składzie: Lena Kuczyńska, Wiktoria Opalach, Nikolina Pych, Katarzyna Wejnerowska i Hubert Maksiak.

III miejscezespół z kl. Va, Vb i VI w składzie: Julia Bączyk, Natalia Kobiałka, Otylia Gajownik, Daria Samsel i Weronika Kuczyńska.

Kategoria IV

I miejscezespół z kl. VIII i IIIa gimnazjum w składzie: Jagna Andrusiuk, Karolina Jagiełło, Julia Krajewska, Gabriela Podraszka i Wiktoria Samsel.

II miejscezespół z kl. VIIa w składzie: Katarzyna Filipiak, Kinga Nowak, Agata Rosińska, Michał Bloch i Jakub Rychlicki.

III miejscezespół z kl. IIIb gimnazjum w składzie: Julia Kot, Aleksandra Ponichtera, Dawid Puchalski, Magdalena Szymanik, Iga Zakrzewska i Ewa Sarnacka.