01 stycznia 2019 14:50 | Aktualności

Wymiana pocztówkowa oddziału przedszkolnego, 21.12.2018 r.

W tym roku szkolnym oddział przedszkolny 5-latków przystąpił do wymiany pocztówkowej. Do wielu przedszkoli w Polsce zostały wysłane kartki pocztowe. Celem akcji jest zapoznanie dzieci z różnymi regionami naszego kraju oraz promowanie regionu, w którym żyjemy.

Wymiana pocztówkowa stała się doskonałą formą do przybliżenia dzieciom zawodu listonosza oraz pokazania z jakich okazji wysyła się pocztówki i listy.

Nasze przedszkolaki z niecierpliwością wyczekują kolejnych listów. Pocztówki otrzymaliśmy już z Warszawy, Nowej Wsi, Sulechowa, Strachocina, Boguszowa- Gorce, Iłowa, Zielonej Góry, Ożarowa Mazowieckiego oraz Sierakowic.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci wysłały również kartki świąteczne do swoich rodziców.

Monika Grzybowska

Katarzyna Białousz