01 stycznia 2019 14:42 | Aktualności

Kiermasz świąteczny, 16.12.2018 r.

16 grudnia 2018 roku podczas Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek odbył się kiermasz ozdób świątecznych przygotowanych własnoręcznie przez uczniów biorących udział w zajęciach świetlicowych przy współpracy z Radą Rodziców i Samorządem Uczniowskim. Pod kierunkiem p. Marianny Rosińskiej i p. Dominiki Zbrzeźnej wykonane zostały bombki, stroiki i dekoracje bożonarodzeniowe. Zebrane środki zostały przekazane na działalność Samorządu Uczniowskiego i świetlicy w roku szkolnym 2018/2019. Dziękujemy za pomoc w wykonaniu ozdób bożonarodzeniowych oraz wsparcie finansowe p. Justynie Kowalczyk, p. Ewie Karczewskiej, p. Ewie Borczon - Kwiaciarnia, p. Łukaszowi i Damianowi Brzostek - Sklep Motoryzacyjny, p. Arturowi Szymańskiemu - Kwiatki z Chatki, p. Annie i Andrzejowi Kuczyńskim, p. Martynie Kuczyńskiej, p. Dorocie Grzonek, p. Kindze Biernat, p. Joannie Kobiałce i p. Katarzynie Zakrzewskiej - Sklep OKAZJALICZYSIE.PL.