09 lutego 2019 00:37 | Aktualności

Lekcja muzyczna „Z wizytą u Pana Kompozytora”, 21.01.2019 r.

21 stycznia dzieci z oddziałów 0 oraz uczniowie z klas I-IV mieli przyjemność uczestniczyć w lekcji muzycznej pt. „Z wizytą u Pana Kompozytora”. Poznaliśmy klarnet, instrument muzyczny z rodziny dętych drewnianych oraz oberek, polski taniec ludowy i kujawiak, polski taniec narodowy. Nasi uczniowie, jak zwykle, byli świetnymi aktorami. Wykazali się też doskonałą wiedzą. Wygrała Dominika Gałązka z klasy IVb przed Kingą Tomaszewską z klasy IVa i Zosią Brejnak z IIb. Odbył się też konkurs muzyczny dla klas IV i III , w którym trzeba było zaśpiewać piosenkę napisaną specjalnie na ten konkurs. Wygrała Aleksandra Icińska z klasy IVb przed Mają Mróz z klasy IVa. Na kolejną lekcję muzyczną zapraszamy 14 lutego.