04 marca 2019 00:49 | Aktualności

Lekcja muzyczna „Przygody Mistrza Koncertmistrza”, 15.02.2019 r.

„Przygody Mistrza Koncertmistrza”, to tytuł kolejnej lekcji muzycznej, która odbyła się 15 lutego. Na tej lekcji uczniowie poznali piękny instrument smyczkowy jakim są skrzypce oraz puzon, instrument z rodziny dętych blaszanych. Poznawanie odbywało się, jak zwykle, poprzez baśniową historię, którą tworzyli mali aktorzy, czyli nasi uczniowie. Na początku lekcji odbył się konkurs wokalny dla uczniów klasy drugiej na wykonanie piosenki „Bum, bum”. Najlepiej zaśpiewała Zofia Rosińska z klasy IIb, II miejsce zajęła Magdalena Borczon, III - Paweł Rogalski. Na zakończenie lekcji odbył się konkurs wiedzy. Do konkursu zostali wytypowani uczniowie z klasy IVa, IVb i III. Wygrał Oskar Gajownik przed Aleksandrą Tułowiecką i Aleksandrą Gawkowską. Na kolejną lekcję muzyczną zapraszamy 14 marca.