04 marca 2019 00:52 | Aktualności

Wyjazd klas I na spektakl teatralny do Wyszkowa, 27.02.2019 r.

Dnia 27.02.2019 r. uczniowie klas pierwszych wyjechali do WOK ,,Hutnik" na spektakl teatralny pt. ,,Pocahontas" w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacyjnego z Krakowa.

Bajkowa adaptacja historii o indiańskiej księżniczce rozbawiła wszystkie dzieci. Atutem przedstawienia była bogata aranżacja środków scenicznych: ciekawe kostiumy, rekwizyty, charakteryzacje, dekoracja oraz znakomicie dobrane zabawne dialogi. Magia i wszystkie efekty sceniczne sprawiły, że poczuliśmy się jak w bajce...

Ten pogodny, pełen dynamiki i ciepła teatrzyk pokazał widzom, że dobroć, uczciwość i odwaga pomagają zwyciężać zło, osiągnąć szczęście, miłość i pokój.

Losy pięknej i dobrej księżniczki dostarczyły dzieciom niezapomnianych emocji i na długo pozostaną w pamięci.

Wychowawczynie:

Małgorzata Otwinowska i Beata Banaszek