08 kwietnia 2019 08:07 | Aktualności

Informacja o akcji strajkowej, 8.04.2019 r.

Szanowni Rodzice!

W związku z ogólnopolską akcją strajkową nauczycieli i pracowników oświaty informuję Państwa, że 8 kwietnia w naszej szkole rozpoczyna się również akcja strajkowa, która będzie trwać do odwołania. Do akcji tej przystąpiła większość pracowników szkoły, więc nie będzie możliwości  przeprowadzenia  zajęć dydaktyczno- wychowawczych.

Bardzo proszę Państwa jeszcze raz o pomoc i zrozumienie sytuacji. Jeśli Państwo możecie, proszę nie przysyłać dzieci do szkoły. Jeśli nie jest to możliwe, ze względu np. na obowiązki zawodowe, uczniowie mogą przyjść do szkoły. Opiekę uczniom  zapewni  dyrektor szkoły i  ewentualnie nauczyciele, którzy nie przystąpią do strajku.

O tym, co będzie w kolejnych dniach, będziemy informować  na stronie internetowej szkoły.

Dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Tadeusza Kościuszki