05 czerwca 2019 12:52 | Aktualności

Sukces naszych uczniów w XXVIII konkursie „Moja zabawka”, 27.05.2019 r.

Laureaci XXVIII konkursu „Moja zabawka” zostali zaproszeni na rozstrzygnięcie, które odbyło się 27 maja w Domu Kultury „Ochota” w Warszawie.

W KATEGORII PODSTAWOWEJ nagrodę otrzymała Wiktoria Chodyna i Julia Karamuz z klasy Ia – opiekun p. Małgorzata Otwinowska.

ZABAWKA TERAPEUTYCZNA

Nagrody otrzymali: Kamila Gradek z klasy IIb oraz Aleksandra Icińska z klasy IVb – opiekun p. Grażyna Dziel.

Wyróżnienia:

Aleksandra Popławska z klasy IIb – opiekun p. Grażyna Dziel

Roksana Urraso z klasy Vc – opiekun p. Marianna Rosińska

Nikola Zwalińska z klasy Va – opiekun p. Marzena Skiba

KATEGORIA SPECJALNA „NIE-STRASZNY DWÓR czyli OSWAJAMY TRADYCJĘ”

Nagrodę otrzymał zespół w składzie: Lena Ponichtera z kl. Ia, Julia Wiesiołek z kl. Ib, Katarzyna Słowik z oddziału przedszkolnego 0a oraz Maciej Skibiński z kl. Ia, którzy wykonali „Chatę kurpiowską” pod opieką p. Marianny Rosińskiej.

Nagrodę otrzymała też grupa 0b, która wykonała „Ul pszczeli” pod opieką p. Pauliny Kowalczyk.