12 czerwca 2019 01:14 | Aktualności

Sukces naszej uczennicy w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim „O Janie Pawle II i dla Jana Pawła II”, 29.05.2019 r.

29.05.2019r. w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Blochach, odbył się Międzygminny Konkurs Recytatorski „O Janie Pawle II i dla Jana Pawła II” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Długosiodło. Celem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów zainteresowania poezją naszego Wielkiego Rodaka oraz bliższe poznanie jego osoby.

Naszą szkołę reprezentowała Lena Nasiadko z klasy IIb w kategorii klas I-III, Dominika Kobiałka z klasy IVb w kategorii klas IV- VI oraz Kinga Gałązka z klasy VIII w kategorii najstarszych uczniów. Miło nam poinformować, że Lena Nasiadko zajęła II miejsce.

Gratulujemy uczennicy oraz jej opiekunce p. Grażynie Dziel.