12 czerwca 2019 01:49 | Aktualności

Dzień Rodziny w kl. IV - VIII oraz III gimn., 31.05 2019 r.

31.05.2019 r. w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Rodziny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami wychowania fizycznego oraz panią Moniką Gajownik i Joanną Rojek zorganizował dla uczniów klas IV-VIII oraz gimnazjum różne atrakcje.

Był to między innymi konkurs karaoke, podczas którego świetnie się bawiliśmy. Miejsca w konkursie zajęli następujący uczniowie:

I – Otylia Gajownik z kl Vb

II – Karolina Karpińska i Adam Brejnak z kl IVb

III – Weronika Kuczyńska z kl VI

Kolejną atrakcją były mecze piłki nożnej rozgrywane pomiędzy klasami IV-VI i VII-VIII oraz gimnazjum. W kategorii klas IV-VI najlepsza okazała się klasa VI. Kolejne miejsca zajęły klasy: Va i IVa. W kategorii klas starszych I miejsce zajęła klasa III b gimnazjum, a na kolejnych uplasowały się klasy VII b i III a gimnazjum.

Po ogłoszeniu wyników meczów odbył się przegląd piosenek obcojęzycznych. Nie był on oceniany i każdy mógł wziąć w nim udział z wybranym przez siebie repertuarem. Wszystkie wykonania były bardzo dobre i zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Cały dzień należy uznać za udany. Wszyscy uczniowie świetnie się bawili i mile będą wspominać ten czas. Mamy nadzieję, że za rok obchody tego święta będą równie ciekawe.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy wspomogli nas w organizacji obchodów Święta Rodziny i wzięli udział w tej uroczystości.

Weronika Kuczyńska kl. VI

Dzień Rodziny w kl. IV - VIII oraz III gimn., 31.05 2019 r.