10 września 2019 22:00 | Aktualności

Sukces naszych uczniów w gminnych zawodach w piłce nożnej klas VII-VIII, 10.2019 r.

Dnia 10 września 2019 r. w szkole Podstawowej w Starym Bosewie odbyły się zawody gminne w piłce nożnej klas VII-VIII. Naszą szkołę reprezentowała grupa dziewcząt w składzie: Natalia Rydzewska, Kornelia Solińska, Magda Groszyk, Wiktoria Rogalska, Wiktoria Kurowska - kl. VIIIa, Agata Rosińska, Oliwia Melion, Amelia Bułatowicz i Monika Rębowska - kl. VIIIb. Dziewczęta zajęły ostatecznie III miejsce. Grupę chłopców reprezentowali: Mateusz Rosiński, Mateusz Książek, Mateusz Kolankiewicz, Kacper Żebrowski - kl. VIIIb, Piotr Reising, Jakub Morawski, Jakub Ludwikowski, Kamil Ołów - kl. VII. Drużyna chłopców zajęła II miejsce.

Gratulujemy młodym sportowcom i ich opiekunom p. Wojciechowi Trentowskiemu i p. Radosławowi Heronimkowi.