05 listopada 2019 23:13 | Aktualności

Wycieczka oddziałów przedszkolnych do Warszawy, 30.10.2019 r.

30.10 dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się do Warszawy na wycieczkę, której celem było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej oraz prawidłowego zachowania się w miejscach publicznych.

Najpierw udaliśmy się do kina, gdzie przedszkolaki obejrzały film animowany pt. „Mój przyjaciel Ufik”. Uśmiechnięte buzie dzieci były potwierdzeniem, iż bajka się podobała. Po udanym seansie udaliśmy się do Sali Zabaw „Eldorado”. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenu z piłeczkami. Po długiej zabawie na dzieci czekały przekąski i długo wyczekiwane lody. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci wróciły do przedszkola.