13 listopada 2019 23:04 | Aktualności

Szkolny Konkurs Patriotyczny „Patriotyzm w poezji”, 6.11.2019 r.

6 listopada 2019r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski „Patriotyzm w poezji”. Wzięło w nim udział 19 uczniów z klas IV-VIII. Komisja Konkursowa w składzie : pp. Teresa Kośnik, Marianna Prusińska i Ewa Krysiak przyznała I miejsce Roksanie Urraso z kl. VIc oraz osiem wyróżnień. Wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się: Jan Dyl z kl. VIIIa, Oliwia Melion z kl. VIIIa, Kornelia Solińska z kl.VIIIb, Aleksandra Icińska z kl. Vb, Dominka Gałązka z kl. Vb, Aleksandra Tułowiecka z kl. Vb, Maciej Długołęcki z kl. Vb oraz Piotr Kośnik z kl. Vb.

Zwyciężczyni konkursu, Roksana Urraso, będzie reprezentowała naszą szkołę w eliminacjach powiatowych. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie. Za naszą uczennicę -reprezentantkę szkoły - trzymajmy kciuki 21 listopada 2019r.

Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy sukcesu, a Roksanie życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu.