02 grudnia 2019 02:02 | Aktualności

Szkolny konkurs sportowy dla klas I - III, 28.11.2019 r.

28 listopada rozstrzygnęliśmy konkurs sportowy dla klas I-III – skoki na skakance. W kategorii: dziewczęta tytuł MISTRZYNI otrzymały: Maja Piątek z klasy IIIa, Gabriela Gołębiewska i Zofia Rosińska z klasy IIIb, Aleksandra Rychlik, Wiktoria Chodyna i Julia Karamuz z klasy IIa oraz Nina Godlewska, Maja Kobiałka i Wiktoria Kukielska z klasy IIb. Tytuł WICEMISTRZYNI otrzymały: Zofia Brejnak, Zuzanna Kustra i Laura Sadecka z klasy IIIb, Amelia Świercz i Patrycja Pędzich z klasy IIa, Alicja Otwinowska i Lena Ponichtera z klasy IIb oraz Yana Ruban z klasy Ib. W kategorii: chłopcy z klas I-III tytuł MISTRZA otrzymał Piotr Jechna z klasy IIa i Paweł Rogalski z klasy IIIa. Tytuł WICEMISTRZA otrzymał Oleg Gajownik i Jakub Banaszek z klasy IIa. Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy opanowali umiejętność skoków na skakance.

Organizatorem konkursu były opiekunki Małego Samorządu: p. Grażyna Dziel i p. Bogusława Pęgier