06 grudnia 2019 14:12 | Aktualności

Szkolny konkurs kolęd i pastorałek, 5.12.2019 r.

5 grudnia 2019 r. odbył się szkolny konkurs kolęd i pastorałek, w którym brali udział przedstawiciele wszystkich klas i oddziały przedszkolne.

Uczestników konkursu oceniało jury w składzie: p. Teresa Paradowska – przewodnicząca, p. Ewa Krysiak i p. Michał Wójcik.

W poszczególnych kategoriach nagrodzono i wyróżniono następujących uczestników:

kategoria I

Nagroda - dzieci z klasy 0 Katarzyna Słowik, Magda Tarnożek, Natalia Pych i Bartosz Klejna

kategoria II

I miejsce - zespół z klasy IIb w składzie: Alicja Otwinowska, Lena Ponichtera, Maja Kobiałka i Zuzanna Szymańska.

II miejsce - zespół z klasy IIIb w składzie: Zuzanna Kustra, Zosia Brejnak, Gabrysia Gołębiewska, Lena Nasiadko i Laura Sadecka.

III miejsce - uczniowie z klasy Ia: Wiktoria Gałązka, Zuzanna Pleńska, Michał Rosiński.

kategoria III

I miejsce - zespół z klasy VIa w składzie: Adriana Bułatowicz, Julia Bączyk, Natalia Kobiałka, Nikola Zwalińska i Zuzanna Jaworska.

II miejsce - zespół z klasy Vb w składzie: Aleksandra Icińska, Dominika Kobiałka, Paulina Karpińska i Karolina Karpińska.

III miejsce - solistka z klasy Va Weronika Sędzińska.

kategoria IV

I miejsce - zespół z klasy VIIIa w składzie: Michał Bloch, Kinga Nowak, Oliwia Melion, Agata Rosińska i Jakub Rychlicki.

II miejsce - uczennica klasy VII Weronika Kuczyńska.

Gratulujemy uczniom i ich opiekunkom.