08 grudnia 2019 21:11 | Aktualności

Jarmark bożonarodzeniowy, 8.12.2019 r.

W dniu 8.12.2019 r. uczennice z naszej szkoły wraz z opiekunkami uczestniczyły w jarmarku bożonarodzeniowym organizowanym przez GCIKSiR w Długosiodle.

Na stoisku można było zakupić przepiękne ozdoby świąteczne własnoręcznie wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i piękne rękodzieła naszym nieocenionym rodzicom - paniom: Kindze Biernat, Małgorzacie Gałązce, Dorocie Sępkowskiej, Justynie Chodynie, Annie Rosińskiej, Joannie Kobiałce, Martynie Kuczyńskiej, Paulinie Dziel, Renacie Wiesiołek, Karolinie Dyl oraz rodzicom biorącym udział w warsztatach bożonarodzeniowych zorganizowanych przez świetlicę szkolną.

Ogromne podziękowania za zaangażowanie i wytrwałość kierujemy do Otylii Gajownik, Amelii Janik, Matyldy Biernat, Magdaleny Grzonek, Weroniki i Leny Kuczyńskich oraz Aleksandry Icińskiej.

Organizatorki: p. Monika Gajownik, p. Marzena Skiba,

p. Marianna Rosińska, p. Dominika Zbrzeźna i p. Paulina Kowalczyk