10 grudnia 2019 00:31 | Aktualności

Nasz udział w ogólnopolskiej akcji "Szlachetna Paczka", 9.12.2019 r.

Właśnie dobiegła końca XIX edycja Szlachetnej Paczki.

W dniach 7-8 grudnia podczas „weekendu cudów” pomoc trafiła do 14562 potrzebujących rodzin w całej Polsce.

Nasza szkoła również wzięła udział w tej akcji.

17 listopada wybraliśmy rodzinę z Ostrowi Mazowieckiej i bezzwłocznie rozpoczęliśmy zbiórkę żywności, chemii gospodarczej oraz odzieży. Oprócz artykułów codziennego użytku w paczce znalazły się również prezenty dla wszystkich domowników.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły 41 paczek z pomocą trafiło do rodziny.

Szczególne podziękowania kierujemy do p. Daniela Kowalczyka, który podarował i dostarczył rodzinie 1 tonę węgla, oraz pracowników sklepu PRIM, którzy w dużym stopniu wsparli naszą zbiórkę.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WIELKIE SERCE I OFIARNOŚĆ WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM.

Koordynatorki szkolnej akcji:

p. Joanna Rojek i Katarzyna Białousz