23 czerwca 2020 13:52 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego - informacje

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Uprzejmie informuję, iż zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 26 czerwca.

Poszczególne klasy będą spotykać się z wychowawcą co 30 min. w trzech  wejściach do szkoły, zgodnie z załączonym harmonogramem.

Zakończenie roku szkolnego dla klas VIII odbędzie się o godz. 8.00 na sali gimnastycznej. Absolwenci wchodzą do szkoły wejściem głównym i dezynfekują ręce. Następnie przechodzą na salę i zajmują miejsca przy przygotowanych stolikach, zgodnie z numeracją z dziennika lekcyjnego.

Wszyscy uczniowie i ich rodzice, którzy przybędą do szkoły, zobowiązani są posiadać maseczki. Proszę, aby rodzice ograniczyli swój udział w zakończeniu do niezbędnego minimum, w miarę możliwości uczniowie przychodzą do szkoły samodzielnie.

Uczniowie, którzy uzyskali stypendia naukowe, odbierają je w obecności rodzica, razem ze świadectwem szkolnym.

Na terenie szkoły należy zachować bezpieczną odległość min. 1,5 m, a przed szkołą unikać gromadzenia się. Po odbiór świadectwa do wychowawcy uczniowie podchodzą pojedynczo. Nauczyciel zobowiązany jest posiadać maseczkę ochronną i rękawiczki.

Świadectwa będzie można odebrać także w innym, ustalonym z wychowawcą terminie.

Proszę również, aby uczniowie odebrali pozostawione w szkole rzeczy osobiste.

Serdecznie wszystkim dziękuję za całoroczną współpracę, życzę dużo zdrowia i udanego odpoczynku oraz słonecznych wakacji.

/-/ Urszula Kmoch