26 sierpnia 2020 22:48 | Aktualności

Informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się w naszej szkole 1 września 2020 r. (wtorek) o godz. 8.00.

W trosce o bezpieczeństwo nie planujemy uroczystości ogólnej. Uczniowie w tym dniu spotkają się ze swoimi wychowawcami w poszczególnych salach lekcyjnych. O szczegółach spotkań inaugurujących rok szkolny zostaną Państwo poinformowani przez wychowawców. Poprzez dziennik elektroniczny zapoznamy Państwa także z obowiązującymi w szkole procedurami bezpieczeństwa w warunkach pandemii.

W załączeniu umieszczamy wytyczne GIS i MZ dotyczące bezpiecznego powrotu uczniów do szkoły, a także trasy i godziny dowozu uczniów.

Od 1 września 2020 roku dowozy będą odbywać się zgodnie z podanym wcześniej harmonogramem. O zmianach w dowozach w związku z realizacją inwestycji przebudowy mostu na drodze powiatowej nr 4402W w miejscowości Nowa Pecyna będziemy państwa na bieżąco informować.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

/Urszula Kmoch/