15 stycznia 2021 17:42 | Aktualności

Informacja o funkcjonowaniu szkoły po feriach zimowych, 18.01.2021 r.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Uprzejmie informuję, że zgodnie z wytycznymi MEiN, uczniowie klas I-III po feriach zimowych tj. od 18 stycznia br. wracają do szkoły. Powrót uczniów klas I-III jest możliwy jedynie w reżimie sanitarnym. W związku z tym zostały znowelizowane procedury funkcjonowania szkoły w okresie epidemii. Bardzo proszę o szczegółowe zapoznanie się z nimi i stosowanie wytycznych w nich zawartych. W trosce o bezpieczeństwo uczniów dla każdego oddziału został opracowany indywidualny tygodniowy plan zajęć. Uczniowie będą też korzystać z wydzielonych dla każdego oddziału oddzielnych szatni. Szczegółowe informacje zostaną Państwu przekazane przez Librusa.

Uczniowie klas IV- VIII nadal realizują zajęcia w systemie zdalym zgodnie z Regulaminem Edukacji Zdalnej funkcjonującym w naszej szkole.

Dla uczniów klas ósmych nadal organizowane będą konsultacje z przedmiotów egzaminacyjnych.

Oddziały przedszkolne nadal funkcjonują w systemie stacjonarnym.

Świetlica szkolna, biblioteka i dowozy uczniów będą funkcjonować tak jak przed ograniczeniem pracy szkoły.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i dziękuję za dobrą współpracę.

//Urszula Kmoch//