Tutaj powinien być opis

Wyjazd na narty do Zawoi 22 - 28 stycznia 2012r.

    Kolejny raz dzieci z Gminy Długosiodło wyjechały na obóz rekreacyjno – sportowy do Zawoi, położonej w malowniczym Beskidzie Żywieckim, u podnóża Babiej Góry – „Królowej Beskidów”.

    W 33 osobowej grupie znalazło się sześcioro uczniów z naszej szkoły. Każdy z nich miał po raz pierwszy narty na nogach...ale świetnie poradzili sobie z takim wyzwaniem.Uśmiech

   Na nudę nie było czasu. Jeżeli chodzi o samą jazdę na nartach, to gdyby to było możliwe, uczestnicy spędzali by całe dnie na stokach. Korzystali z dobrodziejstw nowoczesnego ośrodka turystyczno – narciarskiego Mosorny Groń. Każdy jeździł jak potrafił, z dnia na dzień podnosząc swoje umiejętności pod fachowym okiem instruktorów. Podczas zajęć obowiązkowych, które sprawiały „obozowiczom” wiele radości, oprócz ćwiczeń poprawiających technikę jazdy na dwóch deskach, zdarzały się też przeróżne przygody. Jeżeli ktoś myśli, że nie można bawić się na nartach, to bardzo się myli, bo zabawy było przy tym co nie miara. Obozowicze odwiedzili też Termę Bania w Białce Tatrzańskiej. Wieczory spędzano też bardzo aktywnie - gry i zabawy ruchowe oraz zręcznościowe były stałym punktem harmonogramu zajęć. Przy okazji prawie wszyscy ukończyli też kurs pierwszej pomocy przeprowadzony przez ratownika medycznego. Jest co wspominać… doborowe koleżeństwo, szusowanie na nartach, zabawy, gry, konkursy oraz wiele innych atrakcji.