29 maja 2018 09:28

Sukces naszych uczennic w XXXV Konkursie Plastycznym "Miejsce Urodzenia", 28.05.2018 r.

Miło nam poinformować, że w XXV Konkursie Plastycznym MIEJSCE URODZENIA organizowanym przez Ostrołęckie Centrum Kultury, nasze uczennice znalazły się w gronie laureatów. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji było wykonanie plakatu z okazji jubileuszem 100-lecia Niepodległej Polski.

W kategorii uczniów 10 – 13 lat I miejsce zdobyła Magdalena Grzonek z kl. V (opiekunka p. Agata Pędzich), a w kategorii uczniów 7-9 lat wyróżnienia otrzymały: Gabriela Gołębiewska z kl. Ib, Laura Sadecka z kl. Ib, Maja Piątek z kl. Ia i Natalia Ołów z kl. Ib (opiekunka p. Grażyna Dziel). Ponadto praca Matyldy Biernat z kl. V (opiekunka p. Agata Pędzich) została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej.

Gratulujemy młodym artystkom i ich opiekunkom.