15 czerwca 2018 22:55

Klasy III na Dniu Otwartym Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, 8.06.2018 r.

8 czerwca 2018r. uczniowie klas trzecich wzięli udział w Dniu Otwartym Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Mieli możliwość obejrzenia występu Orkiestry Reprezentacyjnej Policji, pokazu tresury psów, sprawności koni służbowych, walk judo, pokazu jazdy motocyklem. Były też elementy ratownictwa drogowego i prezentacja sprzętu innych służb mundurowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy dla dzieci. Nasi trzecioklasiści też postanowili sprawdzić swoje umiejętności – były to konkurencje sprawnościowe, które dostarczyły wiele emocji i zakończyły się wręczeniem dyplomów. Nad bezpieczeństwem dzieci i dobrą zabawą czuwali sympatyczni panowie policjanci.

Kolejną atrakcją tego dnia było obejrzenie filmu „Wyszczekani”. To film familijny opowiadający o pracy psa policjanta i uczący szacunku do zwierząt.

Uczniowie i wychowawcy serdecznie dziękują rodzicom za wszelką pomoc i opiekę w trakcie wyjazdu.

Małgorzata Otwinowska i Beata Banaszek