24 marca 2019 01:00

Szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka, 15.03.2019 r.

W dniu 15 marca 2019 roku odbyły się szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka, w których wzięło udział 53 recytatorów. Jury w składzie: Teresa Kośnik – przewodnicząca, Teresa Paradowska, Daria Galant przyznało następujące nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach:

Kategoria klas 0 – III

I miejsce – Michał Rosiński z klasy 0b

II miejsce – Iga Kubica z klasy Ib

III miejsce - Dawid Turowski z klasy IIa

Wyróżnienia otrzymali: Maciej Skibiński z klasy Ib, Lena Nasiadko z klasy IIb, Laura Sadecka z klasy IIbi Beata Ordak z klasy III.

Kategoria klas IV – VI

I miejsce – Otylia Gajownik z klasy Vb

II miejsce – Aleksandra Tułowiecka z klasy IVb

III miejsce - Roksana Urraso z klasy Vc

Wyróżnienia otrzymali: Maciej Długołęcki z klasy IVb, Eliza Kucharczyk z klasy IVa, Adam Jusić z klasy Vb i Matylda Biernat z klasy VI.

Kategoria klas VII – III gimnazjum

I miejsce – Jagna Andrusiuk z klasy VIII

II miejsce – Gabriela Podraszka klasy IIIa

III miejsce Jakub Kaniewski z klasy VIII

Wyróżnienia otrzymali: Jakub Rychlicki z klasy VIIa, Oliwia Melion z klasy VIIa, Kamila Gołębiewska z klasy IIIa i

Aleksandra Ponichtera z klasy IIIb.

Uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach gminnych tego konkursu.

Julita Gąsiewska

Szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka, 15.03.2019 r.