Tutaj powinien być opis

Informacja o pracy szkoły od 26 do 30 kwietnia 2021 r.

 

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

      Od poniedziałku 26 kwietnia, do piątku 30 kwietnia, lekcje w systemie hybrydowym w klasach I-III w szkołach podstawowych będą mieli uczniowie w 11 województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, lubuskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim, podlaskim, świętokrzyskim, lubelskim, podkarpackim, małopolskim.

Uczniowie z pozostałych klas mają zajęcia na dotychczasowych zasadach, nic się u nich nie zmienia.

Na tych samych zasadach (stacjonarnie) realizują zajęcia oddziały przedszkolne.

Dyrektor szkoły jest zobowiązany do tego, aby ustalić harmonogram zajęć w taki sposób, aby zajęcia w szkole miało nie więcej niż 50 proc. uczniów klas I-III oraz co najmniej 50 proc. – zdalnie. Powinien przy tym brać pod uwagę, w miarę możliwości, równomierne i naprzemienne realizowanie tych zajęć przez każdego ucznia.

W szkole prowadzona ma być również opieka świetlicowa dla uczniów, którzy uczą się stacjonarnie.

W związku z powyższym został ustalony w szkole harmonogram zajęć dla uczniów klas I-III, który przesłaliśmy Państwu przez Librusa.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję za współpracę.

Dyrektor Szkoły

/-/ Urszula Kmoch